Anticeliulitinis masažas

Home Paslaugos

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas skatina „jaunystės baltymų“ – elastino ir kolageno gamybą,  gerina kraujotaką bei limfotaką, todėl sumažėja  riebalinių ląstelių kiekis ir pasiekiamas masažo tikslas. Taip pat šio masažo dėka sustangrėja šlaunų bei sėdmenų raumenys, pagerėja jų išvaizda.

Anticeliulitinio masažo metu kartu su tradiciniais judesiais taikomi ir specialūs, poodines riebalų sankaupas naikinantys, judesiai. 

Anticeliulitinio masažo metu naudojama speciali anticeliulitinė kosmetika. Šaltuoju sezonu naudojamas šildomąjį efektą turintis  kremas, šiltuoju – kremas su šaldomuoju efektu. Tai veikia poodinį riebalų sluoksnį, aktyvina medžiagų apykaitos procesus riebalų sankaupose. Anticeliulitinio masažo seanso metu masažuojamų sričių temperatūra pakyla 1,5 – 2 laipsniais. Masažuotojas rankomis veikia biologiškai aktyvius taškus, refleksines organizmo zonas, tai pagerina kraujotaką, sustiprina imunitetą, suaktyvina medžiagų apykaitos procesus, todėl dingsta nereikalingi kilogramai.

Poveikio efektyvumas užtikrinamas palaipsniui pereinant nuo paviršinių prie gilesnių masažo judesių. Masažo veiksmai daugiausiai orientuoti į poodinį riebalų sluoksnį. Jis atliekamas veikiant atskiras, kosmetinį defektą turinčias, zonas. Jeigu celiulitu pažeistos ne tik įprastinės zonos: pilvas, šlaunys ir sėdmenys – bet ir rankos, nugara ir t.t., tai masažas atliekamas kaitaliojant celiulito pažeistas zonas. Svarbu gerinti kraujotaką būtent masažuojamose zonose, nes anticeliulitinio masažo pagrindas yra mikrocirkuliacijos atstatymas. Todėl neverta derinti anticeliulitinio masažo su atpalaiduojamuoju nugaros masažu, osteopatinėmis procedūromis ir t.t. Bet galima ir net patartina derinti jį su refleksoterapija, siekiant pagerinti kraujotaką probleminėse zonose (refleksinis – segmentinis stuburo masažas, pėdų masažas, akupunktūra). Anticeliulitinis masažas efektyviausias derinant jį su limfodrenažu. Todėl norint pasiekti maksimalaus efekto, anticeliulitinio masažo kursas atliekamas tik po paruošiamosios stadijos – limfostazės pašalinimas, o taip pat kelių limfodrenažinio masažo seansų.

Visas kursas apima 15 seansų su 2 – 3 dienų intervalais, nes dažnesnis anticeliulitinio masažo atlikimas nepagreitins norimo rezultato, nes pakitimai poodiniame sluoksnyje vyksta pakankamai lėtai, matomi rezultatai atsiranda po 7 – 8 seansų. Atlikus anticeliulitinio masažo kursą galimas uždelstas efektas, t.y. pabaigus masažo kursą maksimalus rezultatas gali pasireikšti po 1 – 2 savaičių.