Lipokavitacija prieš riebalus ir celiulitą

Home

Lipokavitacijos procedūra su Cavit 2 aparatu

Lipokavitacijos procedūra su Cavit 2 aparatu

[vc_row][vc_column css_animation=“none“][vc_images_carousel images=“1447,1446,1445″ autoplay=“yes“][vc_column_text css_animation=“fadeIn“ el_class=“textblock“]

Lipokavitacija (kavitacija) – tai riebalinio audinio naikinimas ultragarsu. Tai saugus, efektyvus ir neskausmingas metodas, skirtas patobulinti kūno linijas, o ypač tinkamas paploninti toms kūno vietoms, nuo kurių riebalinis audinys tirpsta ypač sunkiai ir lėtai.

Lipokavitacija yra neinvazinės gydymo metodas, kuris padeda sumažinti vietines riebalų sankaupas. Lipokavitacija labai tinka žmonėms, kurie norėtu paploninti tam tikras savo kūno problemines vietas ir kurie nenori chirurginės intervencijos, pavyzdžiui, riebalų nusiurbimo. Sutikite, kad pastarasis yra gana agresyvus metodas, kuris kelia organizmui tam tikrą stresą. Lipokavitacijos procedūra nereikalauja hospitalizacijos ir ilgo reabilitacinio laikotarpiu. Ji neturi tokių sunkių pasekmių, kaip chirurginis riebalų šalinimas.

Lipokavitacijos privalumai:

 1. Ne chirurginis poveikis;
 2. Nereikalinga anestezija;
 3. Nereikalingas reabilitacinis periodas;
 4. Po procedūros visiškai nėra nepageidaujamų poveikių, tokių kaip odos įdubimai, nelygumai bei mėlynės, dėka tikslaus sistemos nukreipimo išskirtinai į riebalinį audinį. Fibrozinis audinys, saugantis odą nuo suglebimo ir pažeidimo, lieka nepažeistas;
 5. Novatoriška programinė įranga;
 6. Rezultatas pasiekiamas tik per 8 – 12 procedūrų 2 mėnesių laikotarpyje;
 7. Stabilus rezultatas;

Ši technika tiks  žmonėms, kurie nori pašalinti riebalų perteklių nuo tam tikrų kūno vietų: klubų, sėdmenų, pilvo ir rankų. Lipokavitacija nemažina svorio, o pagerina probleminių vietų kontūrus. Todėl šis metodas netinka gydant žmones su nutukimu.

Beto, norint išlaikyti ilgalaikius rezultatus, svarbu palaikyti sveiką gyvenimo būdą, derinant lipokavitacijos procedūras su subalansuota mityba ir reguliariom treniruotėm. Taip pat rekomenduojama vartoti didelius skysčio kiekius tam, kad greičiau iš organizmo pasišalintu toksinai, išsilaisvinę gydymo metu.

Mūsų kabinete lipokavitacija atliekama su „Cavit 2“ aparatu, jis tapo tikru proveržiu kavitacijos rinkoje. Šis prietaisas yra vertinga riebalų nusiurbimo alternatyva. Skirtumas tas, kad kavitacijos atveju nereikalinga chirurginė intervencija. Pagrindinė aparato užduotis yra sumažinti riebalų sankaupas.

Lipokavitacija – pažangi, moksliškai patvirtinta riebalų skaidymo procedūra. Šis metodas grįstas ultragarsiniu riebalų skaidymu, kai ultragarsinių bangų pagalba suardomos riebalinės ląstelės. Ultragarsas generuojamas 40KHz dažniu visiens laikams sunaikina riebalines ląsteles. Nežymius vibracijos, skleidžiamos lipokavitacijos aparato, sukelia mažų burbuliukų atsiradimą riebalų ląstelių viduje. Šie mikroskopiniai burbuliukai suardo adipocitų (riebalų ląstelių) išorines membranas ir leidžia mažoms riebalų sankaupoms išeiti į tarpląstelinį skystį. Tokiu būdu net 90 proc. iš riebalinių ląstelių išsilaisvinusių skystųjų riebalų pasišalina saugiausiu ir natūraliausiu būdu – per limfotakos sistemą, likę 10 proc. – per kraujotaką.

Lipokavitaciją būtina derinti su vakuuminiu masažu, kitu atveju riebalai nėra pašalinami ir nėra gaunamas norimas efektas. Vakuuminio masažo metu aktyvinama kraujotaka ir limfos apytaka, geriau šalinami toksinai, aktyvėja medžiagų apykaita – oda geriau aprūpinama mitybinėmis medžiagomis, taip pat skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė, celiulito pažeistos vietos veikiamos nekintamu ir pulsuojančiu vakuumu. Be to, po procedūros rekomenduojamas fizinis krūvis. Derinant su šiomis priemonėmis, daug efektyviau ir lengviau pašalinami iš organizmo išlaisvinti riebalai.

Efektas po lipokavitacijos procedūrų su „Cavit 2“ aparatu pastebimas jau po pirmojo seanso ir sustiprėja po kelių dienų. Per vieną seansą iš organizmo gali būti pašalinta iki 15 kubinių centimetrų svorio. Po vienos tokios procedūros liemuo suplonėja nuo 3 iki 5cm. Procedūra visiškai neskausminga pacientams ir yra gerai toleruojama.

Europos kokybės garantija ir priimtina procedūrų kaina daro Cavit 2 rimtu konkurentu chirurginiam riebalų nusiurbimui.

Paprastai rekomenduojama nuo 8 iki 12 seansų tam, kad klientas būtų patenkintas gydymo rezultatais. Standartinė procedūra trunka nuo 20 iki 40 minučių.

Svarbu: visas lipokavitacijos procedūrų kursas apima 8 – 12 seansų atliekant jas 1 – 2 kartus per savaitę, todėl, kad dažnesnis lipokavitacijos procedūrų atlikimas nepagreitins norimo rezultato, nes pakitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir suskaldytų riebalų šalinimas iš organizmo vyksta pakankamai lėtai.

Lipokavitacijos procedūrų kontraindikacijos:

 • Nėštumas ir žindymo laikotarpis;
 • Širdies stimuliatoriaus buvimas;
 • Kelio ar klubo sąnarių protezo, arba kitų metalinių konstrukcijų veikimo zonoje buvimas;
 • Pilvo išvaržos;
 • Odos ligos veikimo zonoje;
 • Imuninės sistemos ligos;
 • Prastas kraujo krešėjimas;
 • Lėtinis hepatitas;
 • Inkstų nepakankamumas.

Kokių rezultatų pasiekiama:

 • 1 – 4 stadijų celiulito gydymas;
 • Vietinių riebalų sankaupų šalinimas suardant adipocitus;
 • Odos stangrinimas;
 • Medžiagų apykaitos gerinimas;
 • Lipomų gydymas;
 • Odos įdubimų ir nelygumų atsiradusių po chirurginio riebalų nusiurbimo, šalinimas.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]