Kodėl mes

Home

Kodėl mes

Kodėl mes

Kodėl verta rinktis būtent mus?

  • Mūsų kabinete atliekama dviguba procedūra: gydomasis masažas derinamas su minkšta (visiškai saugia) manualine terapija, kuri suteikia greitesnius ir ilgalaikius rezultatus;
  • Pas mus dirba neregiai masažuotojai, turintys padidintą rankų jautrumą, išsivysčiusį praradus regėjimą;
  • Mūsų masažuotojai turi aukštąjį medicininį išsilavinimą ir masažuotojų licenciją. Masažuotojai nuolat tobulina kvalifikaciją, dalyvaudami įvairiuose seminaruose ir tobulinimosi kursuose;
  • Mes sėkmingai deriname tris pagrindinius efektyvaus gydomojo ir profilaktinio masažo atlikimo komponentus: žinias, praktiką, jautrias rankas.

SVARBIAUSIA – mūsų masažuotojams tikrai patinka manualinė medicina. Jiems manualinis masažas – tai menas, kuriame jie stengiasi nuolat tobulėti.

  • Mes neprekiaujame susijusiomis prekėmis: kosmetika, kremais, ir t.t. Mes daugiausia orientuojamės į gydomąjį masažą, tačiau galime suteikti ir kosmetinio masažo paslaugas;
  • Dar vienas svarbus dalykas: kai kurie pacientai gėdijasi naudotis masažuotojų paslaugomis dėl išsigalvotų savo figūros trūkumų. Kreipdamiesi į neregius masažuotojus, Jūs galite išmesti iš  galvos šiuos žalingus kompleksus.

Kodėl gi vis dėl to neregiai masažuotojai? Kodėl vis daugiau žmonių renkasi būtent juos? Kuo jie geresni? Kodėl daugelyje pasaulio šalių ši niša visiškai atiduota neregiams? Nes kiekvienoje srityje reikalaujančioje specialaus jautrumo, žmogus, kuris jį turi, iš esmės bus geresnis. Juk muzikoje geresnių rezultatų pasieks žmogus, kuris turi gerą klausą, skulptūroje – jaučiantis formas ir proporcijas, tapyboje – žmogus, kuriam išvystytas spalvų ir šviesos pojūtis, o masažo atlikime – turintis geresnį rankų jautrumą. Lytėjimas neregiams tobulai išvystytas natūraliais būdais, atitinkančiais visas fiziologijos taisykles, praradus regėjimą, lytėjimas jį pakeičia. Tai daug kartų patvirtintas mokslinis faktas. Bet ir be jokios fiziologijos, tik iš gyvenimo patirties, aišku, kad jei žmogus negali pažinti daikto regėjimo pagalba, jis privalo tai daryti apčiuopom. O dėl to pačiu natūraliausiu ir intensyviausiu  būdu tobulėja lytėjimas. Taip vystosi rankų jautrumas. O rankos masažuotojui – tai pagrindinė darbo priemonė. Masažas ir kartu taikoma manualinė terapija, bene vienintelė medicinos sritis, kurioje nereikalingas regėjimas.  Kartais jis net trukdo, nukreipia dėmesį nuo taktilinio jautrumo. Juk masaže viskas pagrįsta prisilietimu. Būtent lytėjimo dėka nustatomas raumenų tonusas, odos elastingumas, jungiamojo audinio stangrumas, antkaulio pokyčiai ir t.t. Taip pat manualinėje medicinoje lytėjimo dėka ištiriami kaulai, sąnarių judėjimo amplitudė, slankstelių dydis ir forma, atstumas tarp jų, slankstelių poslinkis į apačią ar į šoną, į priekį ar atgal. Vėliau, irgi remiantis lytėjimu, vyksta gydymas. Pašalinami audinių pakitimai, atstatomas raumenų tonusas, pašalinami raumeniniame bei paodiniame audinyje esantys sukietėjimai ir t.t.. Dėl padidėjusio rankų jautrumo tokie specialistai gali geriau atlikti darbą nei matantys masažuotojai, nes geriau jaučia esamus pažeidimus ir gali tiksliau, išsamiau nustatyti būtent Jums reikalingus veiksmus ir metodus. Atliekant masažą jų negalia virsta privalumu. Galima teigti, kad yra tiesioginis ryšys tarp lytėjimo ir gydomojo poveikio. Kuo didesnis masažuotojo rankų jautrumas, tuo geresnis bus gydymo rezultatas. Būtent todėl masažo gimtinėje – Rytų Azijos šalyse – masažuotojai mokinius rinkdavosi iš neregių vaikų. Tose šalyse iki šiol masažą atlieka daugiausia neregiai, ir jie populiaresni nei matantys masažuotojai.

Žinoma, be rankų jautrumo specialistas turi turėti ir medicinos žinių. Mūsų masažuotojai turi aukštąjį medicininį išsilavinimą, masažuotojų licenciją bei nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvaudami įvairiuose seminaruose ir tobulinimosi kursuose.

Taip pat prie gamtinio lytėjimo ir puikaus išsilavinimo prisideda darbo patirtis ir iš šitų trijų sudedamųjų dalių ilgainiui išauga unikalūs masažuotojai. Juk žinios be praktikos negyvos, praktika be žinių žalinga, o visa tai be rankų jautrumo apskritai nieko neverta!

Tikime, kad mūsų masažuotojai harmoningai derina visas trys sudedamąsias dalis! Jūs galite pajausti aukščiausią jų darbo kokybę. Jums tereikia paskambinti mums ir užsirašyti masažui, o Jūsų kūnas ilgai dėkos sielai ir protui už teisingą pasirinkimą.