Klasikinis nugaros masažas

Home

Klasikinis nugaros masažas

Klasikinis nugaros masažas

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=“fadeIn“ el_class=“textblock“]

Nugaros masažas – vienas iš veiksmingiausių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti. Tai vienas iš nedaugelių terapinių metodų kompleksiškai apimančių fizinius, psichinius bei dvasinius gyvenimo aspektus. Toks masažas šalina įtampą. Nugaros masažas ypač naudingas esant skausmams juosmens srityje. Viršutinės nugaros dalies masažas padeda esant kosuliui, peršalimui, bronchų susirgimams bei skausmams viršutinėje nugaros dalyje.

Stuburas ir nugara – žmogaus sveikatos pagrindas! Didžiausia laiko dalį mes praleidžiame sėdėdami (namuose, darbe, mokymo įstaigoje, automobilyje ir t.t). Nuolatinis kūno pasyvumas neišvengiamai sukelia nugaros raumenų nuovargį bei įtampą. Nugaros masažas padeda sumažinti arba pašalinti skausmą, šalina nugaros raumenų įtampą, gerina kraujotaką. Atlikus masažą atsiranda lengvumo jausmas, padidėja darbingumas, pagerėja nuotaika.

Nugaros srityje yra labai tankus raumenų sluoksnis, todėl čia ir susitelkia didžiausia įtampa ir skausmai, ypač paviršiniuose bei giliuosiuose raumenų sluoksniuose virš ir tarp menčių bei juosmens srityje. Nugaros masažas veiksmingai šalina skausmus įvairiose nugaros srityse, taip pat pečiuose ir juosmenyje. Taip pat jis atliekamas esant osteochondrozei, kaklo rezginio pažeidimams, sergant kvėpavimo organų, virškinimo trakto, širdies – kraujagyslių sistemos ligomis. Masažo dėka pagerėja kraujotaka, sumažėja tinimai, suaktyvėja audinių regeneracijos procesai. Nervinių šaknelių, išeinančių iš nugaros smegenų, stimuliacijos dėka, normalizuojasi visų vidaus organų – širdies, kepenų, inkstų, skrandžio bei žarnyno veikla.

Be gydomųjų savybių, nugaros masažas – tai dar ir puiki galimybė tiesiog pasidžiaugti prisilietimu. Prisilietimai, kurie taip dažnai ignoruojami šiuolaikinėje visuomenėje – tai neatsiejama sveikatos ir geros savijautos dalis. Masažuotojas švelniomis ir rūpestingomis rankomis dovanoja žmogui pilnatvės jausmą, išlaisvina vidines organizmo gydomąsias galias.

Nugaros masažo kontraindikacijos:

  • Ūmūs infekciniai susirgimai;
  • Aukšta kūno temperatūra;
  • Pūlingi odos susirgimai;
  • Ankstyvas pooperacinis periodas;
  • Odos pažeidimai;
  • II – III stadijos venų varikozė;
  • Lėtiniai susirgimai dekompensacijos stadijoje;
  • Onkologiniai susirgimai (net jei buvo atliktos naviko ar metastazių šalinimo operacijos pastarųjų 5 metų bėgyje)
  • Nėštumas ir žindymas pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais (sąlyginė kontraindikacija).

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]